Karczma Saganek

SAGANEK – SMAK TRADYCJI W OTOCZENIU PRZYRODY..

Pragniemy zaprosić Cię do Karczmy Saganek, gdzie panuje klimat  polskiej tradycji. Każdy bez wyjątku jest dla tu dla nas niezwykłym gościem.

Przestronna sala, ciepło z kominka, barek przepełniony dobrymi i szlacheckimi trunkami oraz miła i fachowa obsługa. Wszystko to do Twojej dyspozycji już od godzin porannych.

Położony w pobliżu lasu, Zajazd otwiera dla przybyłych gości swe kameralne wnętrza, gdzie w izbie przy kominku, przy relaksującej muzyce, można pokosztować przysmaków kuchni regionalnej i domowej.

 

Wstąp na chwilę lub zaplanuj rodzinną uroczystość..

Saganek to miejsce otwarte dla turystów, zmęczonych podróżą, chcących spożyć pyszny, gorący posiłek oraz spokojnie spędzić noc. Korzystaj z bliskości lasu, świeżego powietrza i kameralnego wnętrza karczmy, gdzie przy kominku i relaksującej muzyce można pokosztować przysmaków kuchni regionalnej i domowej.

Karczma Saganek to także idealne miejsce dla spotkań rodzinnych. Jeśli planujesz urodziny, chrzciny, osiemnastkę lub inną uroczystość, skontaktuj się z nami wcześniej, a my zadbamy o jej niepowtarzalny klimat. Korzystaj z uroku miejsca, dobrego jedzenia i znakomitego towarzystwa. Do dyspozycji gości jest bardzo duży i wygodny parking.

 

Co mogę dobrego zjeść w Saganku?

Specjalność Saganka to pyszna kuchnia staropolska, dania z pieca, z grilla, dziczyzna, na powitanie serwujemy czekadelko w postaci chleba ze smalcem i ogórkiem, w serwujemy również wędliny własnej produkcji. Nasze menu zmienia się wraz z porami roku, np. jesienią znajdziesz potrawy z grzybów. Inne atrakcje, które na Ciebie czekają to festiwal golonek, skwierczące patelki czy pajda prawdziwego drożdżowego placka. Na specjalne zamówienie przygotujemy pieczone prosię, udziec lub dziczyznę.
Zobacz menu w Karczmie Saganek »

 

 

Kontakt

Karczma Saganek

Lipsko, Gołębiów 31
tel. 502 534 427
karczma@karczmasaganek.com.pl

 

Czynne od 7.00 – 23.00

Karczma Saganek - wejcie

Galeria